Návštěvní kniha

yorika@centrum.cz
 
jaký je Kozoroh muž a žena 22.12.-20.1.  jaký je Vodnář muž a žena 21.1.-18.2.  jaký je Ryby muž a žena 19.2.-20.3.  ZVĚROKRUH   jaký je Beran muž a žena 21.3.-21.4.  jaký je Býk muž a žena 22.4.-21.5.  jaký je Blíženec muž a žena 22.5.-21.6.

Otakar Brousek ml.herec ve stejný den i rok narození jako já jaký je Rak muž a žena 22.6.-21.7.jaký je Lev muž a žena 22.7.-22.8. jaký je Panna muž a žena 23.8.-22.9.jaký je Váhy muž a žena 23.9.-23.10.jaký je Štír muž a žena 24.10.-22.11.jaký je Střelec muž a žena 23.11.-21.12. JUDr.Pavel Foltán také stejné datum narození jako já

tak co, hodíte se k sobě?

 

jaké je dítě ve znamení zvěrokruhu

Jsem ve znamení Býk - charakteristika ženy

Charakteristika: Jestli je někdo tzv. opravdová hrdá ženská se vším všudy, tak jste to právě Vy. Rozhodnost a schopnost ovládat se za každé situace, je Vám vlastní. Vaše myšlení je přímé a pragmatické. Stojíte pevně při zemi, což z Vás činní neoblomnou realistku. Tak jako máte ráda skutečné, opravdové věci, tak celkově uznáváte dokonalost.

Vypadáte vždy elegantně, Vaše oblečení je vždy barevně sladěno a Váš parfém provoní celé okolí. Harmonické zvuky a krásné vizuální efekty Vás přitahují jako magnet. Ačkoliv každý Váš pohyb je pomalý a rozvážný, jste opravdový dříč. Nikdy nebudete očekávat, že Vás někdo bude živit, vždy budete usilovat vlastními síly o místo na výslunní. Co opravdu nesnášíte je slabost, ať už Vaše či Vašich nejbližších, proto si nikdy nebudete stěžovat a stížnosti neuznáte ani od druhých. Jelikož přátelství pro Vás znamená velmi mnoho, své přátele podporujete v úspěších i v prohrách a to samé očekáváte i od nich. Není-li tomu tak, dokážete to dát patřičně najevo.

Láska: -  V lásce dokážete být velice tolerantní a oporou a to nejen po citové stránce, kdy budete svého partnera neustále povzbuzovat, ale také po finanční stránce, kdy partnerovo vzdělání a kariérový růst, bude pro Vás tím nejdůležitějším a vždy na prvním místě. Necháte svého partnera obdivovat krásu jiných žen, ale vše má své hranice. Ačkoliv nejste přehnaně žárlivá, dokáže Vás zranit sebemenší poznámka typu, že je někdo lepší než vy. Budete skvělou manželkou i matkou, i když Vás rozzuří sebemenší nepořádek či neposlušnost, vždy pro Vás rodina bude vším.

Zdraví  - Po fyzické stránce se cítíte velice dobře. Nebýváte příliš často nemocní a rádi se svým zdravím hazardujete. Příčinou Vašich zdravotních problémů může být přílišná konzumace jídla a pití a nedostatek pohybu. Bolesti krku a ztuhlost hrdla může souviset s partnerskými či pracovními problémy.

Práce  -  Vynikáte v zaměstnáních, kde je třeba klidných, praktických schopností a rozhodnosti. Nejprve si uděláte dokonalý přehled o situaci a až potom začnete usilovně a zodpovědně pracovat. Ráda si určujete své pracovní tempo, nerada děláte pod nátlakem. Aby jste byla v práci spokojená, bude to záviset i na Vašem pracovním prostředí. Abyste uspokojila své náročné potřeby, potřebujete i dobré finanční ohodnocení.

Můžete být dobrá architektka, zahradnice, úřednice, veterinářka, návrhářka, výtvarnice. Všude uplatňujete cit pro harmonii.

************************************************************************************************

Býk a Beran

Beran dodává vztahu energii, elán a nápady, Býk zabezpečení a stabilitu, bere život poctivě a s obdivuhodným klidem. Sousední znamení se mají co od sebe učit a vhodně se doplňují se. Býk upřednostňuje klid a domov, Beran vzrušení a společnost. Dohodněte se, v týdnu si užívejte klidu v příjemném, útulném prostředí domova, kde nesmí chybět dobré domácí jídlo, příjemná hudba, svíčky... O víkendech vyjděte do společnosti a za poznáním a romantikou. Tím si oba přijdete na své. Někdy chcete prorazit hlavou zeď. Nedrážděte se zbytečně. Vaše rohy jsou tvrdé. Naučte se kompromisu. A pomyslete, pak na to krásné usmiřování. Jeden druhému jste doživotní oporou, pokud zachováváte pravidla hry fair play.

Býk a Býk

Můžete si velice dobře rozumět. Stejné zájmy, energie, pracovitost, smysl pro výdělek i domácnost. Oba máte rádi klasickou hudbu, dáváte přednost témuž pití, máte podobné návyky i pokud jde o jídlo. Občas sice může dojít k výbuchu, ale vše se rychle urovná. Oba milujete domov, děti, velice si zakládáte na společně nabytém majetku a materiálních hodnotách vůbec. Chybí vám hlasité a vzájemné obdivování. Zkuste to a budete se cítit blaze. Srdečnost a projevy náklonnosti z vás učiní úplně jiné lidi. Pozor na tvrdé rohy, nezatvrdit se a vždy komunikovat!

Býk a Blíženec

Oba si máte co říci. Býkovi imponuje Blížencova bezstarostnost, která jemu samotnému chybí. Humor vám není cizí, oba jste tvůrčí. Za čas ale stálá nespokojenost může jít Býkovi na trochu nervy. Proto, Blíženci, nevyhledávejte spory, tvařte se příjemněji, povzbuzujte pracovitého Býka a bude lépe. Blížencova přelétavost může jít Býkovi na nervy. Býk je pozemské znamení, Blíženec vzdušné. Za čas si mohou přestat rozumět, každý má svůj svět. Někdo to vydrží, jiný ne.

Býk a Rak

Oba milujete pohodový domov, dobré jídlo a pití. Citlivý Rak oceňuje solidní soužití, které jí Býk poskytuje. Býk shromažďuje majetek a Rak ho rád obhospodařuje. Býk si často mlčí, ale to Rakovi příliš nevyhovuje. Nejlépe se vám daří v přírodě, kde oba rychle ožijete. Pokud máte nějaký nevyřešený problém, řešte ho právě tam. Zůstaňte věrní, protože flirt vám stejně nesedí, a hlavně tím nic nezískáte! Spíše naopak. Oba se zatvrdíte a bude konec dialogu.

Býk a Lev

Býk a Lev se až příliš se přitahují, ale špatně doplňují. Lev žádá luxus a rád se baví. Býkovi stačí jednoduchost. Zpočátku se snaží Lva zahrnout vším požadovaným, ale za čas je přívalem přání a vyžadovaných darů unaven. Pokud si Lev přeje Býka udržet, měl by se držet zpátky. Většinou vaše soužití moc dlouho nevydrží, ale za pokus to rozhodně stojí. Lev chce vládnout, Býk miluje pohodlný domácký život. Oba se můžete chovat vzdorovitě, umírněně a svéhlavě. Zde by musel Býk neustále ustupovat, což nemá v povaze, a navíc Lva obdivovat. Když mu něco nesedí, řekne to na rovinu, a to se hrdému Lvu nelíbí. Je pyšný, nemiluje mentorování a už vůbec ne tón, jakým je to řečeno. Býk se musí ovládat a ke Lvu se chovat vždy diplomaticky.

Býk a Panna

Stejná zemská znamení - oba jste pracovití a houževnatí, společně docílíte mnoho. Vždy najdete společný základ, na kterém vystaví slušné soužití. Staráte se pouze o své a nemusíte mít žádné publikum. Pamatujte na odpočinek. Nechtějte být za každou cenu lepší než ten druhý, vše řešte společně. Mohlo by dojít k vzájemnému soupeření. Kdo, co udělal víc? Ale jde vám to dohromady! Jdete společným krokem k cíli, shromažďujete majetek. Nerozhazujete peníze za zbytečnosti, pouze za praktické věci. Nejste líní a většinou se vám daří skvěle. Nezapomínejte ale ani na společné kulturní vyžití.

Býk a Váhy

Vaše vládkyně Venuše vám oběma dává smysl pro umění a zde také najdete společnou řeč. Obtíž je v tom, že Váhy jsou pro trvalý vztah s konzervativním Býkem příliš nestálé, občas skutečně nevědí, o co jim opravdu jde, což nesmírně zraňuje snaživého Býčka. Rovněž se rády přou, jsou nestálé a neklidné. Váhy, držte se více při zemi, při Býkovi, a bude vám fajn. Sneste se z oblak dolů zpět na zem. Jinak spadnete na holou zem a Býček vás ještě nabere na rohy! Nerad, ale přece.

Býk a Štír

Přitahujete se i odpuzujete zároveň. Býk hledá stálost, Štír dobrodružství. Zpočátku spolu můžete vycházet docela dobře. Málokdy ale najdete společnou řeč. A když přece, váš život může být dost složitý. Štír dokáže vyprovokovat Býka tak, že sám neví co se s ním děje. Oba jsou velmi rozdílní. Rozdílnost názorů a věčné spory jim dokáží otrávit společný život. Zde obzvláště platí: Vždycky chladnou hlavu! Je potřeba vnímat jeden druhého, mít stejné plány, dostatek nápadů a práce.

Býk a Střelec

Zpočátku se to jeví jako hluboká láska. Celkem dobře spolu můžete vycházet, ale úplně dokonalá souhra to nebude. Sotva najdete vzájemný soulad, nenalézáte společné zájmy. Jeden chce do světa, druhý sedět doma. První chce spasit svět, druhý je rád, když spasí sám sebe. Jeden má rád vdolky, druhý holky. Partnerství se dá udržet pouze tehdy, pokud se najdou společné plány a budou se vzájemně oceňovat. Existují ovšem i vzácné vyjímky. Střelec a Býk si mohou a nemusí rozumět. Střelci si nesmí střílet z Býka, on to opravdu nesnese!

Býk a Kozoroh

Vynikající shoda. Býk a Kozoroh jako zemská znamení v sobě nalézají dlouhodobou přitažlivost, podobné myšlenky a plány. Oba rádi budujete domov a milujete rodinu. Velice dobře se vzájemně doplňujete, výborně se k sobě hodíte. Oba jste realisté, duchem přítomní, snaživí a pro své potomstvo chcete to nejlepší. Jste i dobrými hospodáři a máte vždy plnou spíž. Nezaleknete se jakékoli práce. Občas si sice Kozoroh postaví hlavu, ale Býk ho rychle zklidní. A opačně. Více pochval a úsměvů, to vám oběma může jít jen k duhu. Jste skvělý tým!

Býk a Vodnář

Málokdy se přitahujete a máte velmi málo společného. Zpočátku se snažíte si porozumět, časem ale pochopíte, že každý je jinde. Zemské znamení Býka má jen málo porozumění pro duchovně založeného Vodnáře. Býk je realista, Vodnář se vznáší, Býk nereptá a pracuje, Vodnář se vzpouzí a diskutuje. Přejete-li si být blízcí, Býk se musí povznést nad běžné starosti a více diskutovat. Vodnář bez komentáře připojit ruku k dílu, jedině tak to vyjde. Dokážete to?

Býk a Ryby

Zdá se, že jste se pro sebe narodili? Zde dochází ke střetu snového světa s realitou. Ryba si přeje být neustále hýčkána, na což Býk nemá trpělivost. Ačkoli ji Býk hmotně zajistí a vše zařídí, přesto Ryba pořád vzdychá, jak má málo lásky. Oba žijete pro rodinu. Jestli si partnera Rybu přejete udržet, zastavte se, zašeptejte jí do ouška něžná slova, potřebuje pohlazení, ne Býka bručouna. Ten veselejší a komunikativnější to s ní vyhraje. Pookřeje a potom teprve budete šťastní!